„Člověk je zrozen k vzájemné pomoci.“ Seneca, římský filozof -4 – 65 n. l.

Trápí tě něco doma nebo ve škole? Máš nějaký vážný nebo zdánlivě nedůležitý problém a nemáš odvahu obrátit se na nás osobně? V tomto případě můžeš využít tuto elektronickou schránku důvěry. Můžeš nám tak napsat o problému, o kterém se stydíš, či bojíš napsat, případně nemáš nikoho, komu se můžeš svěřit. Neboj se napsat své připomínky, dotazy, náměty či bolístky. Vzkaz můžeš poslat z jakéhokoliv počítače nebo i z mobilu. Vložit zde můžeš i zcela anonymní vzkaz. Nikdo tvůj email nebo email rodiče neuvidí. Školní psycholožka, Mgr. Jitka Záhorská, následně na vzkaz co nejdříve (zpravidla do několika hodin, maximálně do 2 pracovních dnů) odpoví. Můžeš se spolehnout na maximální diskrétnost! Podle typu problému mohou být ale později do řešení zapojeni třeba i třídní učitelé, výchovná poradkyně, vedení školy nebo v budoucnu také školní psycholog, tak abychom mohli co nejlépe pomoci. Pamatuj si, že jediný problém, který se nedá vyřešit je ten, o kterém nikdo neví. Pokud chceš napsat, klikni na tlačitko nad tímto textem.