Pracovní nabídky

Učitelka AJ na II. stupni základní školy

Od nového školního roku 2024/2025 hledáme do svého tvůrčího a učícího se kolektivu učitelku/ učitele  AJ na 2. stupeň základní školy. Jedná se o plný pracovní úvazek.

Upřednostňujeme uchazeče se zkušeností s metodou CLIL a Callanovou metodou.

Naše škola má příjemnou atmosféru, nabízíme vlídný a přátelský přístup, podporujeme možnost dalšího vzdělávání, oceňujeme kreativitu a zdravé sebevědomí. Používáme inovativní výukové metody, projekty a učení v tematických celcích, motivujeme žáky k vlastnímu rozvoji.

Očekáváme smysl pro týmovou práci, ochotu neustále se učit novým věcem a aktivně se zapojovat do společných projektů a činností. Nově věci vyžadují nové myšlení.

Zájemci, prosím, kontaktujte přímo ředitelku školy reditelka.plankova@zssychrov.cz

Učitelka I. stupně základní školy

Od nového školního roku 2024/2025  hledáme do svého tvůrčího a učícího se kolektivu učitelku/ učitele na 1. stupeň základní školy. Jedná se o plný pracovní úvazek.

Upřednostňujeme uchazeče se zkušeností s matematikou prof. Hejného, otevřenou výukou, metodou Sfumatou a genetickou metodou.

Naše škola má příjemnou atmosféru, nabízíme vlídný a přátelský přístup, podporujeme možnost dalšího vzdělávání, oceňujeme kreativitu a zdravé sebevědomí. Používáme inovativní výukové metody, projekty a učení v tematických celcích, motivujeme žáky k vlastnímu rozvoji.

Očekáváme smysl pro týmovou práci, ochotu neustále se učit novým věcem a aktivně se zapojovat do společných projektů a činností.  Nově věci vyžadují nové myšlení.