LYŽAŘSKÉ A SNB KURZY

1. STUPEŇ (1. - 5. ročník)

  • termín: 24.-28.1.2022 - odpoledne
  • místo: Bílá - dojížděcí, odpolední (žáci absolvují tři vyučovací hodiny ve škole, pak oběd a odjezd směr Bílá, zde lyžařská výuka pod vedením profesionálních instruktorů 2,5 h, poté návrat ke škole - cca v 17:00). Podrobnější harmonogram (viz níže) bude k dispozici týden před "lyžáčkem".
  • Cena: 2440,- / žák / kurz
  • Půjčovné: 490,- / žák / kurz

Přihlášení na lyžařský kurz probíhá výhradně přes webový formulář pořádající agentury Sun outdoor. V případě zásadních problémů s přihlášením volejte Broňu Ondračkovou:

Tel.: +420 725 222 112

Email: ondrackova@nabile.cz 

Přihlášení možné až 18.12.2021 

Řádné přihlašování a zaplacení kurzu je možné do 14.1.2022

  • Děti do 12 let jsou osvobození od dokládání bezinfekčnosti (negativní test, prodělání Covid-19). Storno platby se týká, jak nemoci, tak nařízené karantény atd. - proplacení 80% z uhrazené částky v případně doložení lékařského potvrzení.

Projekt výjezdových a pobytových lyžařských kurzů "Lyžujeme se sluníčkem" je v ČR ojedinělý. Díky příznivé poloze RESORTU BÍLÁ | BESKYDY jednak dostupností a klimatickými podmínkami, umožňuje malým lyžařům rychlý a bezpečný dojezd a lyžování od začátku prosince až do konce března.

Dostatek sněhu po celou zimní sezónu zajišťujeme technickým zasněžováním. Každoročně investujeme velkou částku do nových technologií, inovujeme stávající technologie pro zasněžování a další vybavení lyžařské školy a půjčovny.