LYŽAŘSKÉ A SNB KURZY

• Termín: 5.2. - 9.2. 2024
  • Místo: SKI RESORT BÍLÁ
  • Cena: 3.590,- / žák / kurz
  •  5denní výjezdový lyžařský kurz (po-pá)

• 2,5 lyžování/snowboardingu denně

• Skupinová výuka lyžování (popř. snowboardingu) pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Kurz je ukončen závody.

• Odjezd od školy a příjezd opět ke škole. Žáci jsou doprovázeni pedagogy.

Místo konání kurzu:

• Kurz je realizován ve SKI areálu RESORTU BÍLÁ / BESKYDY / SUN Outdoor. Výuka probíhá dle úrovně dovedností žáků v dětském lyžařském parku s pojízdnými pásy, talířovým vlekem a na veřejných sjezdovkách. Vstup do parku a skipas jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Bezpečnost:

•  Rozdělení žáků do skupin dle dovedností a věku přímo na místě.
  • Skupiny - max. 12 žáků na 1 instruktora.

Pojištění:

• V ceně kurzu je zahrnuto úrazové pojištění, pojištění nevyužité cestovní služby a zrušení cestovní služby, pojištění zavazadel a odpovědnosti. V případě odhlášení z kurzu před nebo v průběhu kurzu z důvodu nemoci dítěte (musí být doloženo potvrzením od lékaře) můžete uplatňovat náhradu 80% zaplacené částky na smluvní pojišťovně organizátora akce. Pojišťovna vám peníze vrátí. Více informací na www.nabile.cz

Organizace:

• Děti odjíždí od ZŠ v doprovodu svých pedagogů a na stejné místo se každý den vrací.
  • Příjezd autobusu přímo do areálu.
  • Lyže, popř. snowboardy zůstávají po celou dobu kurzu v úschově v místě konání kurzu. Vlastní i půjčené lyžařské boty a helmy si vozí děti každý den domů na vysušení.

Vybavení:

• Dítě, které se kurzu zúčastní, musí mít kompletní lyžařské/snowboardové vybavení (lyže, hůlky, helma, lyžáky / snowboard) + doklad o seřízení lyží/snowboardu!!
  • Možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení přímo v místě konání kurzu (vybavení připraví instruktoři na základě informací v přihlášce). Seřízené a namazané lyže /snowboard a obuv.

Cena výpůjčky 690,-Kč / žák / kurz.

POZOR! Objednanou rezervaci lyžařského/ SNB vybavení nelze později zrušit. Peníze za              nevyužité půjčovné se NEVRACÍ!

Orientační časový harmonogram (bude upřesněn):

• 8.00 - 11.10h výuka ve třídách
  • 11.10- 11.30h oběd
  • 11.30 - 12.00h převlékání, přesun k busu
  • 12.00 - odjezd z parkoviště Jednota Sychrov
  • 13.00 - 16.00 h výuka lyžování
  • 17.15 - příjezd na parkoviště Jednota Sychrov

Cena kurzu zahrnuje:

• výuku zkušených instruktorů z lyžařské školy SUN Outdoor
  • Doplňkový program – seznámení s dalšími aktivitami na sněhu (sněžnice – v případě adekvátních klimatických podmínek, snowblades)
  • dopravu busem
  • skipasy
  • pojištění
  • na konci kurzu závody + diplomy

Závazné přihlášení provádí zákonný zástupce za dítě sám na on-line stránkách https://prihlaska.nabile.cz/

- v prvním kroku se zaregistrujete (vytvoříte si přihlašovací údaje)

- následně vyplníte přihlášku v sekci Zimní akce 2023-2024/ půldenní výjezdový lyžařský kurz

V případě jakýchkoliv potíží při přihlašování se obracejte přímo na paní Broňu Ondračkovou, ondrackova@nabile.cz, tel. 725 222 112

Dítě bude přijato na základě vámi vyplněné přihlášky!

V případě informací týkající se organizace školy se obracejte na Věra Wandrolová 734393222