LYŽÁČEK 1. STUPEŇ 24.1. - 28.1. 2022

02.02.2022

Po dvou letech se mohl opět konat lyžařský výcvik také pro žáky 1. stupně. Účast byla hojná, přihlásilo se přes 80 nadšenců z prvních až pátých tříd.

Místem konání lyžařského výcviku bylo středisko ve Starých Hamrech, ve SKI areálu Bílá.

Mnoho žáků jelo na výcvik zdokonalit své dovednosti z předešlých let, další nazuli lyžáky či boty na snowboard poprvé a učili se prvním, základním, lyžařským/SNB technikám.

Poslední, páteční den byl pro děti zpestřením, neboť se konaly závody ve slalomu, které byly pro žáky skvělým zakončením týdne. Každý z žáků si odnesl vzpomínku na lyžařský výcvik v podobě medaile.

Během celého lyžařského výcviku provázelo děti nadšení, spousta energie a radosti ze svých pokroků.

Přejeme dětem, aby v nadcházejících jarních prázdninách využili své lyžařské dovednosti a s radostí a ve zdraví si užili letošní, sněhové nadílky.