Burza středních škol u nás ve škole

12.12.2022

Dne 5.12. 2022 se konala na naší škole ZŠ Sychrov Vsetín "BURZA STŘEDNÍCH ŠLOL". Žáci i rodiče si mohli prohlédnout prezentace 8 zástupců středních škol z nedalekého okolí a informovat se o možnostech studia rozmanitých studijních oborů i o jiných aktivitách, které jednotlivé školy nabízejí.
Školy, které přijala pozvání byly: Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín, Střední škola Kostka, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín, Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín, Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí, Obchodní akademie Valašské Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí, Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm. Velmi děkujeme SŠ za krásnou prezentaci svých oborů.