Burza středních škol na Sychrově

09.12.2021

Dne 1. 12. 2021 se konala na naší škole ZŠ Sychrov Vsetín "BURZA STŘEDNÍCH ŠLOL". Žáci i rodiče si mohli prohlédnout prezentace 10 zástupců středních škol z nedalekého okolí a informovat se o možnostech studia rozmanitých studijních oborů i o jiných aktivitách, které jednotlivé školy nabízejí.
Školy, které přijala pozvání byly: Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín, Střední škola Kostka, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín, Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín, Integrovaná střední školaValašské Meziříčí, Obchodní akademie Valašské Meziříčí, Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí, Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí, Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm, Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm.