REZERVACE

Úča musí pryč!

Nová inscenace alternativní dramaturgické linie SLoffÁCKÉ DIVADLO v netradičním prostoru školní třídy! 

VSTUPNÉ: 320,- Kč

Tato cena škole nekumuluje žádný zisk a při kapacitě 60 míst pouze pokrývá požadavky na uskutečnění představení.

Pětice rodičů vyzve třídní učitelku svých dětí, aby se třídnictví vzdala. Výuce prý chybí koncept, atmosféra v 5. B je špatná, žáci mají z učitelky strach. A to se má navíc brzy rozhodovat o přestupu dětí na víceletá gymnázia. Paní učitelka Müllerová však nechce na návrh rodičů jen tak přistoupit - a velmi vyostřená třídní schůzka začíná...

Bystrá komedie jednoho z nejhranějších německých dramatiků Lutze Hübnera se od své světové premiéry v roce 2010 dočkala desítek inscenací. Reaguje na proměny smyslu školního vzdělávání a pokračující hledání jeho nejlepší možné podoby. Pregnantně se však potýká především se situacemi ryze osobními. Každý z pětice rodičů se po svém snaží "zachránit" budoucnost svého dítěte, což občas vede k použití prostředků takřka nevybíravých. Ukazuje se, že o chybějící "vzdělávací koncept" tak docela nejde.

TERMÍNY: 14. 2. 2019 a 21. 2. 2019, oba začátky v 19:00

MÍSTO: Základní škola Vsetín, Sychrov 97, třída č. 32 (1.D)

Online rezervace

Omezený počet 60 míst! 

Zarezervujte si místo včas! Přijetí rezervace vám potvrdíme e-mailem. Nárok na vstupenku vzniká prvním šedesáti přihlášeným zájemcům v daný termín představení. Další nad tento počet budou vedeni jako náhradníci (budete informováni). Rozhodující je datum a čas rezervace!