ZLÍNSKÝ VORVAŇ

13.11.2016 15:00

10. listopadu se podařilo našemu soutěžnímu týmu ve složení Lili Machánková 3.A., David Kučera 4.A., Andreas Wandrol 5.A., Domča Zbranková 6.A., Tom Bělaška 6.A. - náhradník, Petr MIkuš 7.A., Natka Tkadlecová 8.A. vybojovat 15. místo ve zlínské sportovní hale Euronics za účasti 27 škol ze Zlínského kraje a Slovenska. Soutěžilo se v netradičních disciplínách, ve kterých si náš tým vedl občas lépe, občas hůře, ale ve velké konkurenci se rozhodně neztratil a bojoval jako lev. Jedno vítězství jsme si ale přece jen přivezli a to cenu poroty za výborné provedení několika transparentů s logem, motivy a hesly k soutěži Zlínský vorvaň. Tímto děkujeme paní uč.Papšíkové, Čermákové a všem, kteří se na výrobě těchto transparentů podíleli.

O kulturní vložku se za naši školu postaraly Zumbulajdy s tanečním vystoupením. Atmosféra v hale byla, tak jako loni, opět skvělá a krásné dárky a ceny si odnášeli nejen vítězové, ale i všichni soutěžícící a publikum. Organizátorům děkujeme za soutěž, která není jen o výkonech, ale hlavně o spolupráci a smyslu pro fair play.                                                           

Fotky   ZDE                                                                                                                            Věra Wandrolová                                                                                                                   více na     https:/https://www.zlin.eu/zlinsky-vorvan-rozburacel-sportovni-halu-aktuality-3317.html

                  https://www.detem.zlin.cz/