Výzva k zapojení do celosvětového projektu Rallye Wavetrophy

17.04.2016 18:10

Milí žáci, každý, komu není lhostejný stav našeho světa, naše životní prostředí, zapojte se!

Vyslyšte výzvu celosvětového projektu Rallye Wavetrophy a napište na kartičku o přesném rozměru 8 x 11 cm vzkaz, nápad, inspiraci, jak omezit spotřebu energie na planetě anebo „jen“ ve vaší domácnosti či ve škole, jak využívat obnovitelné zdroje, jak přispívat ke snižování emisí, jak pořádně třídit odpad, jak šetřit vodou… prost nějaký tip jak pomoci planetě Zemi a doručte ji do 22. dubna 2016 do kabinetu přírodopisu paní učitelce Jaroslavě Ševčíkové.

Psát mohou i rodiče i vaši přátelé. A to jak česky, tak i anglicky. Je možné vzkaz i nakreslit!!

Více o projektu v odkazu.

Společně s celým světem se pokoušíme o světový rekord v počtu vzkazů. Každý vzkaz má smysl! Více na www.wave.earth či  ZDE!

Žáci 2.stupně obejdou v tomto týdnu třídy s kartičkami a poradí…čekejte je už v třídnické hodině v pondělí.

J. Ševčíková