Výtvarná soutěž - „Nakresli rally!“ 2017

01.01.2017 14:23

Vážení rodiče, milí žáci,

připomínáme, že máte možnost zapojit se do tradiční výtvarné soutěže k Valašské rally 2017 – s  názvem Nakresli rally!

Naše škola tuto aktivitu spoluorganizuji již několikátým rokem.

Práce přijímáme do 27. 2. 2017 a vyhlášení a vyhodnocení soutěže se uskuteční zase v zámku Kinských ve Valašském Meziříčí dne 20. 3. 2017 zároveň s vernisáží v 15.00 hodin. Výstava bude trvat jako vždy nejméně měsíc.

A co malovat? Auta, soutěžní jezdce, místa i situace na trati, projevy fair play mezi jezdci automobilového sportu atd… Malovat můžete ve škole, v družince, v kroužcích i doma. Počet příspěvků není omezen.

Více v propozicích.

 

Odkaz plakát: zde!

Odkaz propozice: zde!

 

Na Vaše příspěvky se těšíme.

Vloni jsme si to užili a na vyhodnocení za námi přijeli i jezdci Valašské rally. Letos plánujeme podobné skvělé zážitky.

foto z loňského vyhodnocení: https://sychrov2.rajce.idnes.cz/12.4.16-nakresli-rally-vyhodnoceni

Jaroslava Ševčíková