Tajemství světla a tmy a my

02/09/2015 18:57

Budiž noc a budiž světlo! je heslo letošní Noci vědců, která si klade za cíl propagovat vědu a techniku mezi širokou veřejností. Tématem roku 2015 je světlo, a protože žáci ZŠ Vsetín, Sychrov zjistili, že i oni mají v této oblasti co říci, protože mnoho věcí se naučili ve výuce i v rámci svých osobních zájmů a dalšího vzdělávání, chtějí se svými výsledky pochlubit širší veřejnosti.

Pro všechny zájemce si připravili program Noci vědců s názvem: Tajemství světla a tmy a my. Akce proběhne v pátek 25. září 2015 od 18.00 hod. ve škole, v učebně přírodopisu.

Srdečně jsou zváni mladší žáci s rodiči i starší školáci.

 

Kdo má zájem zapojit se aktivně a má připraven pokus či prezentaci hodící se k tématu světla, tmy, Slunce, světelného znečištění atd… co nejdříve se hlaste!!

 

J. Ševčíková

Akce proběhne v rámci projektu Poznáváme přírodu společně

a u příležitosti 30. výročí otevření školy.