Projekt záložka do knihy spojuje školy

15.10.2013 22:35

Do projektu  Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského v Praze a Slovenské pedagogické knižnice v Bratislavě s názvem „Záložka do knihy spojuje školy“ se v naší škole zapojili žáci 6.A  a s velkým zájmem také žáci 9.A a také děti ze školní družiny z oddělení paní vychovatelky Matute.

Naší partnerskou školou je ZŠ s MŠ v podhorské obci Čavoj v okrese Prievidza.

Komunikace s kolegyní paní učitelkou Alenou Môcikovou je velmi dobrá a příjemná.

V ZŠ Sychrov jsme uspořádali výstavku záložek a jen ty nejlepší poslali do Čavoje. Těšíme se na záložky našich kamarádů, kteří na ně stejně jako my, kreslili své nejoblíbenější knižní hrdiny. Námět se nám nejprve zdál těžký, ale děti zaujal a tvorba záložek je bavila.

Fotogalerie: Projekt záložka do knihy spojuje školy