Prázdniny na zámku - pozvánka

22.05.2016 19:31

Vážení rodiče,

ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko, p. o. jsme se rozhodli zorganizovat pro děti v době prázdnin, a to od pondělí 22. 8. do pátku 26. 8.2016, Prázdniny na zámku, denně od  8.00 hod., do 13.00 hodin (po Templářských slavnostech).

Děti zde prožijí dobrodružství spojené s historií (motivace středověkem, Templáři atd.) a také s přírodou (terénní vycházky, poznávání rostlin, návštěva Hvězdárny atd) a s hudbou a uměním.

Dítě je možno přihlásit na celý týden, či výjimečně na část týdne. Stravu nezajišťujeme, děti si nosí svačinku z domova. Zapojit se mohou i rodiče a prarodiče.

Cena za jednodenní program 100,-Kč/osoba (děti absolvují lektorované programy z nabídky Muzea – viz: https://media.muzeumvalassko.cz/mrv/media/data/letak/letak-nabidka-lektorskych-programu-pro-skolni-rok-2015-2016-2015.pdf,

Nutno objednat předem, předběžné přihlášky do 20. 5. 2016, úhrada do 15. 6. 2016 POUZE u Jaroslavy Ševčíkové, učitelky školy, jaroslava.sevcikova@zssychrov.cz, tel. 732 234 69 (není možno hradit v Muzeu!!).

Předběžné přihlášky prosíme e-mailem, jméno a příjmení dítěte, věk (třída) kontakt na rodiče (zákonné zástupce), popř. informace, zda se zapojíte s dětmi atd.

Doporučujeme pro děti 1. st. ZŠ, možno individuálně řešit výjimky.

Pedagogický dozor Jaroslava Ševčíková, odborné programy zajistí lektoři Muzea.

Akce se bude konat jen v případě Vašeho zájmu. Proto nás prosím kontaktujte. Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy.

Jaroslava Ševčíková