POMOZTE VSETÍNU ZÍSKAT RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ

03.02.2016 11:53

POMOZTE VSETÍNU ZÍSKAT RÁKOSNÍČKOVO HŘIŠTĚ

Rákosníček
Již poněkolikáté je Vsetín zařazen mezi vybraná města, která mají šanci na výstavbu nového Rákosníčkova hřiště pro děti. To by mohlo vzniknout na ulici Generála Klapálka, hřiště je však potřeba si hlasováním zasloužit! Hlasujte proto od 1. do 29. února na adrese www.lidl-rakosnickova-hriste.cz nebo na Facebooku Lidl Česká republika a pomozte našim dětem získat Rákosníčkovo hřiště i ve Vsetíně.
 
 
 

V letošním roce má v plánu řetězec Lidl postavit celkem 10 hřišť v celé republice a z toho pouze dvě ve městech v kategorii 25 - 100 tisíc obyvatel, do které spadá i Vsetín. Ta města, která dostanou nejvíce hlasů, vyhrávají!

Hlasovat pro vsetínské hřiště můžete prostřednictvím odkazu https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz, kde vyberete Vsetín, Generála Klapálka, uvedete své jméno, příjmení, e-mailovou adresu, odpovíte na otázku, opíšete kód a odešlete.

Po obdržení potvrzovacího e-mailu je potřeba kliknout na aktivační odkaz, protože teprve potom bude váš hlas platný. Při hlasování prostřednictvím webových stránek nebo FCB aplikace můžete hlasovat vždy jen jednou denně na jednu e-mailovou adresu. U hlasování přes facebook je potřeba, abyste byli fanoušky profilu Lidl Česká republika. Do hlasování na facebooku Lidlu vstoupíte přes záložku hlasování.

Rákosníčkova hřiště přispívají ke zdravému rozvoji dětí, které na něm procvičují hybnost, pružnost, motoriku, ale i navazování sociálních kontaktů či rozvíjení fantazie. Hřiště pak do správ získají vítězná města,“ dodává Zuzana Ritterová ze společnosti Lidl.

O průběžném stavu hlasování vás budeme pravidelně informovat.

Mgr. Adéla Kousalová, tisková mluvčí, tel.: 606 36 96 86