Naše účast v krajském kole Biologické olympiády

20/05/2015 18:10

Dne 20.5.2015 se konalo krajské kolo Biologické olympiády v prostorách ZOO Lešná, Zlín. Naši školu reprezentovala Kateřina Vančurová ze 6.A.

Biologická olympiáda (BiO) je předmětová soutěž ve znalostech z přírodopisu a z biologie určená žákům základních škol. Biologickou olympiádu každoročně vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky (MŠMT ČR) jako soutěž typu A.

 

Krajskému kolu předcházelo kolo okresní v „Domečku“ ve Valašském Meziříčí. Tam nás velmi úspěšně reprezentovala také Ema Pinkavová a pak samozřejmě právě Kateřina Vančurová, která postoupila do kraje. A ani taky se neztratila!! Svou úžasnou pílí, chutí do práce navíc a maximální zodpovědností, si vybojovala sedmé místo v kraji… je tedy mezi sedmi nejlepšími přírodovědci ze všech škol Zlínského kraje v kategorii pro žáky 6.-7. tříd, a to je sama šesťačka, takže klobouk dolů!!

 

Kateřina podala vynikající výkon. Blahopřejeme.

 

J. Ševčíková

Vloženo dodatečně, až po smazání stránek „hackerem“.

Fotogalerie: Naše účast v krajském kole Biologické olympiády