Mini-Broučci a Broučci postoupili na Mia-festival Praha 2017

01.05.2017 14:06

V neděli 23.4.2017 se uskutečnilo jedno ze semifinálních kol Děti fitness-Otrokovice.

Letošní rok se poprvé účastnili i naši šikovní Mini- Broučci a Broučci,,kteří navštěvují kroužek jedenkrát týdně. Atmosféra na samotné soutěži byla úžasná. Cítili jsme se zde jako doma.

Vše bylo pečlivě rozděleno do různých disciplín a kategorií. Děti, skvělí rodiče, prarodiče i rodiče od bývalých Broučků, kteří nás také přišli podpořit, měli možnost  shlédnout pestré taneční choreografie.

V semifinále zatancovalo1358 tanečníků ve 117  různých sestavách. Naše malé tanečnice a tanečníci poctivě nacvičovali své nové sestavy a jejich píle, snaha a obrovské nadšení se vyplatilo.

Skupina Mini-Broučci(děti, které navštěvují kroužek teprve od října) získali s  choreografií Kamarádi včelky Máji krásné 2.místo.

Broučci s choreografií Vesmírná návštěva rovněž 2.místo v taneční disciplíně show dance.

Pro děti to byl krásný zážitek, někteří prváčci měli svou první medaili a pro nás velmi příjemný nedělní výlet.

V úterý 24.5. 2017 na nás čekalo ještě jedno velké překvapení. Dozvěděli jsme se, že obě skupiny navíc postupují do finále a celostátní  soutěže s přehlídkou Mia-festival Praha 2017,které se koná 27.5. 2017 v Lucerně.

Tato zpráva  byla nádhernou třešinkou na dortu celé naší práce. Dětem děkuji za vzornou reprezentaci na veřejnosti,ale také hlavně za to,že jsou výborní kamaráda a bezva parta. Děláte mi  opravdu velkou radost.

Děkuji také vedení školy p.řediteli Michalovi Molkovi za podporu a zázemí, všem rodičům, prarodičům za skvělou spolupráci. Velké poděkování také patří p.J.Kurtinové (spolupráce při návrhu kostýmu), p.J.Žilákové

(ušití 27 kostýmů), p.J.Zdařilovi(hudební spolupráce), p.R.Chudějovi(výroba kulis), p..J.Karlíkovi (poskytnutí materiálu na kulisy).

 

Mgr.Denisa Rýzová,ZŠ Vsetín Sychrov,97