Jaloveček – soutěž pro mladé přírodovědce

14.02.2016 10:30

Ve dnech 17. 2. (pro 1.-2. třídu) a 18.2.2016 (3.-5. třída) se koná znalostní, ale i tvořivá soutěž pro mladé přírodovědce, v Muzeu regionu Valašsko, s názvem Jaloveček. Hlavním organizátorem je Mgr. Jan Husák.   Vstupné (zápisné) je 20,-Kč na žáka.

Naše škola se již léta aktivně zapojuje, protože tato akce dětem přináší inspiraci, nápady i pocit uspokojení z dobrých znalostí i dovedností, z vlastní tvořivosti, kterou tu také mohou uplatnit.

Letošním zimním tématem jsou Barvy v přírodě.

Na úterý 16. 2. 2016 jsme uspořádali pro zájemce krátkou přípravnou návštěvu v rámci vzdělávacího programu se stejným názvem. Sraz zájemců je ve 13.30 v družince a v šastně školy, je třeba vzít 20,-Kč na vstupné.

Více o Jalovečku na webu Muzea regionu Valašsko:https://www.muzeumvalassko.cz/modrasek/zamek-vsetin/soutez-jalovecek/

J. Ševčíková