Výsledky fotosoutěže Strom a jeho rodina

31/10/2013 09:29

Výsledky fotosoutěže Strom a jeho rodina, kterou uspořádala ZŠ Vsetín, Sychrov 97 ve spolupráci s Lískou - o.s. pro environmentální vzdělávání,  výchovu  a osvětu ve Zlínském kraji  a Muzeem regionu Valašsko p.o.

 

Do soutěže bylo zasláno celkem 35 soutěžních sad fotografií stromů od dvaceti autorů ze základních škol zejména ze Zlínského kraje.

FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.

Porota ve složení Jaroslava Ševčíková, Jan Husák, Bohdana Orlová a Veronika Stočková vyhodnotila a rozhodla se ocenit snímky v tomto pořadí:


1.místo: sada č. 34 - autor: Miroslav Houšť z 8. třídy ze ZŠ Slušovice,
2.místo: sada č. 12- autor: Tomáš Janota, 13 let, z Liberce,
3.místo: sada č. 26 - autor: David Hrňa z 8.A  ZŠ Vsetín, Sychrov 97,                                   sada č. 32 - autorka: Valentýna Kovaříčková ze ZŠ T. G. Masaryka, Otrokovice
 

Blahopřejeme!

Všechny zaslané fotografie byly velmi pěkné. Jsme si jistí, že zapojení mladí fotografové v této soutěži všichni „cosi“ vyhráli, přinejmenším to, že se vydali do přírody a chvíli pobyli s krásnými stromy a „jejich rodinami“, živočichy a rostlinami, kteří žijí ve stínu stromů, se stromy i pod nimi a kolem nich. Vždyť strom, je nádherný organismus, který si naši pozornost zaslouží.
 

Slavnostní vyhodnocení a předání cen proběhne dne 12. 11. 2013  v zámku Vsetín od 9.00 hod. Ocenění se mohou těšit na atlas dřevin, tričko Lísky s logem 3. osvětové kampaně Stromy a my a další zajímavé ceny. Pokud se vítězové nemohou dostavit, ceny jim budou zaslány poštou.
Prosíme o informaci o případné účasti na akci na adresu: strom-sychrov@seznam.cz, nebo jaroslavasevcikova@seznam.cz.

 

 

Jaroslava Ševčíková

za organizátory

tel. 732 234 692