Volná místa v kroužcích SOŠ Josefa Sousedíka

15/12/2014 18:32

V rámci společného projektu nabízí SOŠ Josefa Sousedíka (Rybníky a dílny na Bobrkách) volní místa v kroužcích pro žáky ZŠ.

Termín konání kroužků - lichý týden - úterý od 15.00 hod - tedy např. 16.12.2014.

Kroužky jsou zcela zdarma, při cestě MHD je hrazena doprava dětí do kroužku.

Kroužky jsou určeny žákům od 5. do 9. třídy.

Bližší informace: Jaroslava Ševčíková

Nabídka:

Autotechnik – motosport: Náplní kroužku je konstrukce a údržba vozidel – motokáry, buginy, seřizování a úprava sportovních motorů, opravy aut, motorek.

Formule 1 : Náplní kroužku je navrhování, projektování, konstruování a testování modelů závodních automobilů Formule 1. K dispozici jsou nejmodernější 3D technologie.

3D svět : Kroužek je zaměřen na získání a rozvoj základních dovedností s nejmodernější technikou – 3D tiskárna a 3D skener.

Zručný domácí kutil: Náplní kroužku je vytváření a opravy dřevomodelů, dřevěného nábytku, altánků, provádění jednoduchých instalatérských oprav, seznámení s elektronikou prostřednictvím praktického cvičení v laboratoři na elektrotechnické stavebnici.

Lego Mindstorms: Kroužek je zaměřen na získání znalostí z oblasti kybernetického programování, práce se stavebnicemi Lego Mindstorms

Hravý technický modelář: Náplní kroužku je získávání dovedností opracování dřeva a jiných materiálů pro výrobu hraček, stavebnic a hlavolamů, sestavování modelů aut, letadel a lodí.

Kroužek  probíhá 1x za 14 dní (liché úterý) od 15.00 – 16.30 hod

 Cena kroužku 0 Kč

Kapacita kroužku je 12 žáků