TOP 5

09/01/2015 12:34

Ještě v prosinci minulého roku se ve školní jídelně sešli zástupci tříd 4. - 9. ročníku aby společně našli podněty pro zlepšení "života ve škole". Padaly zde některé opravdu zajímavé náměty, ale do konečné TOP 5, kterou se bude zabývat vedení školy, se vešly jen ty s nejvíce hlasy. 

Nejdříve si třídní kolektiv navrhoval náměty v úzké "pracovní skupině" a v této si také odhlasoval dva, které "vyslal" do finálového kola. V něm se pak z dvanácti návrhů opět hlasováním (každý zúčastněný měl k dispozici 2 hlasy) vybírala už zmíněná pětice.

Výsledky:

  1. 45 hlasů - výběr z více obědů                                                                     
  2. 21 hlasů - revitalizace "atria" mezi pavilony a možnost trávit zde velkou přestávku
  3. 17 hlasů - šatnové skříňky
  4. 15 hlasů - zlepšení vybavení TV
  5. 10 hlasů - interaktivní tabule do třídy 4.A a lavičky na chodbách 2. stupně

Fotogalerie: TOP 5