Soutěž o nejlepší slogan na podporu fair-trade

14/04/2014 18:32

Naše škola vyhlašuje soutěž o nejlepší slogan na podporu fair-trade.

Více o hnutí na: https://www.fairtrade.cz/

 

Ukázky sloganů:

„Fertrejdová“ kávička, probudí nám očička.

Čokoláda z“ fertrejdu“ je dobrá i pro strejdu.

 

Na slogany čekáme do neděle 18. 5. 2014 na adrese: jaroslavasevcikova (zavináč)seznam.cz, nebo je předejte osobně na papíře p.uč. Ševčíkové.

Odměnou bude pravá nefalšovaná fairtradová čokoláda! Zapojit se mohou i zájemci z řad veřejnosti a žáci jiných škol...

 

Plánujeme aktivní účast na Férové snídaní v sobotu 10. 5. 2014 od 10.00 hod. na náměstí Svobody ve Vsetíně, kam srdečně zveme nejen žáky, ale i rodiče!!

Více zde! .  Smyslem této mezinárodní akce je sejít se, společně posnídat místní či fairtradové produkty a popovídat si o problematice F-T. Líska -o.s. a Město Vsetín - nabízí kávu k ochutnání zdarma. Snídani si účastníci přinesou vlastní.

Dále pak organizujeme fairtradový piknik na hvězdárně v pátek 16. 5. 2014 od 15.00 hod. s ochutnávkou kávy i čaje značky fair-trade (či bio) zdarma – jako bonus exkurze "po hvězdárně" v běžných cenách vstupného, a to od 15.15. hod a pak od 16.15. hod. (ceny vstupného na hvězdárně zde! dole na stránce). Součástí bude i ochutnávka fairtradových moučníků - zapojte se!

 

Jaroslava Ševčíková