O akcích naší školy se hovořilo v Senátu

11/12/2014 15:36

V Senátu Parlamentu ČR se dne 8.12.2014 konalo slavnostní setkání Obce spisovatelů ČR, na programu bylo zhodnocení uplynulého roku, přijímání nových členů a v rámci dalších diskusí se hovořilo i o akcích pořádaných jednotlivými krajskými skupinami. Naše škola se může pochlubit pořadatelstvím celostátní soutěže Kniha je kamarád, kterou pořádáme 1x za dva roky již více než deset let. Osloví vždy tisíce mladých čtenářů a proto je už dnes významnou akcí celostátního významu.

Senát PČR sídlí v jednom z nejkrásnějších paláců Prahy, ve Valdštejnském paláci (jeho původní majitel- Albrecht z Valdštejna byl i majitelem vsetínského zámku).

Více o paláci : zde 

Senát PČR pro děti a mládež: stránky: https://mladez.senat.cz/

Fotogalerie: O akcích naší školy se hovořilo v Senátu