Nakresli rally a AUTOSALON - výtvarné soutěže

19/02/2014 15:25

ZŠ Vsetín, Sychrov 97 je spolupořadatelem dvou výtvarných soutěží, a to:

1) Nakresli rally- která je pořádána Automotoklubem rally sport – Vsetín pod záštitou poslance Parlamentu ČR Mgr. Petra Kořenka, u příležitosti XXXIII. ročníku Valašské rally která se jede v okolí Valašského Meziříčí 4.-5. dubna 2014.

Práce do této soutěže je třeba zaslat do 15. března 2014 – označení „Valašská rally“

Vyhodnocení proběhne v pátek 4. 4. 2014 od 16.00 hod. v zámku Kinských ve Valašském Meziříčí (Muzeum regionu Valašsko), kde bude také výstava z nejlepších prací.

 

2) Výtvarnou soutěž u příležitosti konání XX.Valašského AUTOSALONU ve Vsetíně, který se koná od 16. do 17. května 2014 a pořádá ho Sirius, reklamní agentura.

Práce do této soutěže zasílejte do 25. dubna 2014 - označení: „Autosalon

Vyhodnocení proběhne přímo na AUTOSALONU (nutno se tam pro ceny dostavit osobně či v zastoupení – nebudou přeposílány), a to 17. května ve 14.00 hod. na hlavním pódiu na zimním stadionu ve Vsetíně v rámci AUTOSALONU.

 

Je možné, pokud s tím budete souhlasit, zařadit Vámi zaslané práce do obou soutěží, tím se samozřejmě násobí možnost ocenění dětí, pokaždé bude vybírat jiná porota. Pak je třeba zaslat je do 15. března 2014.

 

Velmi se omlouváme, ale není v našich možnostech vracet práce poštou (vracíme pouze ty, které si osobně vyzvednete na místě dodání, tj. ZŠ Vsetín, Sychrov 97, 755 01 Vsetín)

Upozorňujeme také, že je nutné si v obou případech převzít ceny osobně (nebo v zastoupení), a to v termín a na místě vyhodnocení, kde také bude v obou soutěžích probíhat vernisáž výstavy.

Práce do obou soutěží prosím zasílejte ve výše uvedených termínech na adresu:   Jaroslava Ševčíková, ZŠ Vsetín, Sychrov 97, 755 01 Vsetín. Pokud souhlasíte se zařazením do obou soutěží, označte zaslané dílo oběma „hesly“ tedy „Valašská rally“ i „Autosalon“.

 

Děkujeme Vám za Váš zájem i případné zapojení. Oceňujeme Vaši práci i ochotu motivovat děti. Jedná se o naše regionální události a děti kromě výtvarného vyjádření můžeme upozornit například na fair play ve sportu (Val.rally), či na rozvoj moderních technologií v oblasti automobilového průmyslu (autosalon).

Při jakýchkoliv dotazech mne neváhejte kontaktovat.

 

 

Za organizátory

PhDr. Jaroslava Ševčíková

ZŠ Vsetín, Sychrov 97

Tel. 732 234 692

jaroslavasevcikova((zavináč)seznam.cz

 

 

 

plakáty obou soutěží v příloze