Nabídka aktivit na letní prázdniny pro rodiče dětí 1.-3. třídy

03/04/2014 18:59

Naše škola se ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko, a  Hvězdárnou Vsetín, rozhodla uspořádat aktivity ve formě příměstského tábora pro děti,

a to v  termínu 30.6. - 4.7.2014, denně od 8:00 do 15:00 hod.

Předpokládaná cena cca 1200,-Kč/dítě /týden. V ceně oběd + pitný režim + ovoce a zelenina + materiál na tvoření a akce + programy (svačinky, popř. jednu láhev s pitím si děti nosí z domova), zaměření - přírodovědné, hravé, zábavné, místo: hvězdárna, vedoucí - lektoři muzea a hvězdárny a za školu PhDr.Jaroslava Ševčíková e-mail:jaroslavasevcikova(zavináč)seznam.cz. Předběžné přihlášky a bližší informace na uvedené adrese.

Program je přednostně připraven pro děti od 1. do 3. třídy (v případě starších sourozenců je dohoda možná a jistě se nebudou nudit...)

Informace prostřednictvím e-mailu, popř. osobně po dohodě.

Jaroslava Ševčíková