Letní příměstský "tábor" na hvězdárně - nové informace

21/05/2014 15:16

Informace k letnímu příměstskému "táboru" od 30.6. do 4.7.2014

Přestože je v současné době je přihlášeno POUZE 6 dětí, akce se bude konat! Pokud nenaplníme kapacitu tábora (15-20 dětí)  buď nabídneme akci žákům 4.-5. tříd (mohou se hlásit už dnes) a nebo žákům z jiných škol, protože je tábor v rámci výběru ve Vsetíně nejlevnější, jsme si jistí, že kapacitu naplníme.

Prosíme proto všechny zájemce - rodiče žáků 1.-3. tříd (popč. 4.-5.tříd) naší školy, aby projevili svůj zájem nejpozději do konce května (čím dřív, tím lépe) a rezervovali si místo, protože po naplnění kapacity ( byť z jiné školy) už nebudeme moci vyhovět! Pokud má Vaše dítě kamaráda z jiné školy, je možné ho také přihlásit...

více informací a přihlášky zde ! a nebo zde !

 

Pokud máte nějaké požadavky, například na jiné časové rozmezí denních aktivit akce atd... neváhejte se ozvat, můžeme o tom diskutovat a naší snahou je rodičům vyhovět.

Myslíme si, že pro děti bude tato akce velkým zážitkem. Program na hvězdárně je velmi atraktivní, budeme společně objevovat nové pevniny, osidlovat vesmír, vyrábět rakety, pozvávat rostliny a živočichy, pozorovat Slunce...

Veškeré další informace na adrese: jaroslavasevcikova(zavináč)seznam.cz, neváhejte mne kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

Na děti se moc těšíme!!

J. Ševčíková

stránky akce zde !

Úhradu budeme přijímat od 2.6. do 13.6.2014 v hotovosti do pokladny ZŠ Vsetín, Sychrov 97 nebo na účet 101039676/0300 ČSOB Vsetín, variabilní symbol 700, konstantní symbol 558, zpráva pro příjemce: „tábor jméno a příjmení dítěte“ (tábor Jana Nováková)