FLORBAL - děvčata ZŠ Sychrov patří k nejlepším v celém Zlínském kraji!!!

26/01/2015 23:03
V pátek 16.1 se dívky 9. a 8. ročníku zúčastnili Krajského kola ve florbalu v Uherském Brodě. Původní počet týmů měl být 4. ale vítězové z okresu Kroměříž nepřijeli. Zúčastnili se tedy vítězové okresních kol z okresu Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště. Vítězem okresního kola ve Vsetíně byla naše škola, a proto se holky vydaly reprezentovat Valašský florbal do Uherského Brodu. Soupeřem jim byly ZŠ Slušovice a ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod. ZŠ Slušovice naše holky porazily, ale na každoročně postupující tým z Uherského Brodu, který má ve svých řadách profesionální hráčky jsme nestačili. Florbalový turnaj plný zážitků a florbalu na úrovni si holky určitě užily. Druhé místo v kraji je obrovský úspěch!!!
Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci nejen školy, ale celého Vsetína!

Fotogalerie: FLORBAL - děvčata ZŠ Sychrov patří k nejlepším v celém Zlínském kraji!!!