Česko sportuje a celý Sychrov s ním…

18/12/2014 13:19

Všichni školáci ze Sychrova se pustili pod vedením paní učitelky Marie Hnátkové do Olympijského víceboje, aktivity, která má žákům pomoci najít sport, který je bude bavit…

Jak se to dělá?

Žáci absolvují osm sportovních disciplín, které mnohdy vypadají hodně nezvykle. Samotná disciplína a výkon ale není důležitý, program testuje, zda je žák sportovně  zaměřen spíš na rychlost, akčnost až výbušnost, či na vytrvalost, rovnováhu či silové sporty… správnou cestu mu ukáží právě výsledky testování.

Ambasadory, garanty těchto aktivit jsou známé sportovní ikony naší země, Martina Sáblíková, Vavřinec Hradílek, Tomáš Verner a další… více na: www.ceskosportuje.cz

Sychrovští mají za sebou první část – testování… a pojedeme dál, je možné se zlepšovat, je možné na sobě pracovat a to je nejdůležitější. Není třeba překonávat rekordy jiných, ale tvořit si své vlastní, dle osobních limitů. Každý, kdo se zlepší - vyhrál!!

 

Disciplíny a jejich správné provedení v podání sportovců si můžete prohlédnout na stránkách projektu: https://www.ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj/o-viceboji/discipliny2/

J.Š.