Bojíte se nudy o pololetních prázdninách 3. 2. 2017 ??

20.01.2017 22:25

Bojíte se nudy o pololetních prázdninách 3. 2. 2017 ??

Přidejte se k nám!

Zveme i rodiče s předškoláky.

Vydáme se na badatelskou výpravu za motýlem jménem ostruháček březový do terénu. Že je zima, až praští-to nevadí, to je právě nejlepší doba na sčítání této motýli populace v Přírodní památce Vršky-Díly – jak??- to odhalí jen ti, co se přidají!!

 

Sraz v pátek 3. 2. 2017 v 10.00 hod na hřišti ZŠ Vsetín, Sychrov 97 (u tělocvičen a družiny).

* přesun do Přírodní památky Vršky-díly. POZOR!! Budeme víc než hodinu venku. Kdo má lupu, vezměte ji, kdo má fotoaparát, vezměte  ho také, budeme fotografovat a dokumentovat výskyt motýla!! Vezměte i boby, sáně, lopaty…

Svačinku s sebou, akce končí nejpozději ve 13.00 hod., rozchod u školy.

Možná se zapíšete do vědeckých databází! * Přidejte se k nám!

V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční pouze v zámku, a to do 12.00 hod.

Účast prosím potvrdit na : jaroslava.sevcikova@zssychrov.cz, předmět: akce 3. 2. 2017, uveďte prosím jméno a počet osob, popř. dítě-dospělý). Děti bez doprovodu se účastní pouze, pokud jsou schopné se o sebe postarat.

POZOR!!! Změna- vynecháváme prohlídku zámku - jdeme JEN na badatelskou výpravu za ostruháčkem!!!

 

Jaroslava Ševčíková, tel. 732 234 692