Běželi jsme pro vsetínskou nemocnici

01.10.2016 13:24

Také žáci ZŠ Vsetín Sychrov 97, ale i jejich rodiče, běželi pro vsetínskou nemocnici. Zapojili se do TES Rodinného běhu, který odstartoval v sobotu 1. října 2016 ve 12.00 hodin v Panské zahradě.

Škola sice oficiálně, ve znění zákona, rodinou není, nicméně my se často jako jedna rodina cítíme a tak jsme šli podpořit tento rodinný běh. Líbí se nám, že podnik jako je TES sponzoruje nebo financuje takovou akci, kdy za každého běžícího člověka vyplatí vsetínské nemocnici 100,-Kč. To je krásná věc.

Podnik by mohl dát peníze nemocnici přímo, ale to by ztratilo ten krásný smysl… takhle všichni víme, že vsetínská nemocnice, stejně jako jiné podobné instituce, potřebuje finanční podporu, a že když nemocnici podpoříme tím, že se trošku rozhýbáme, proběhneme nebo projdeme na čerstvém vzduchu, je to nejlepší věc, kterou můžeme v sobotu v poledne udělat!

A my to udělali. A společně. A moc se nám to líbilo.

Děkujeme organizátorům za skvělý nápad, děkujeme TESu za podporu dobré věci a všem spoluběžícím za „společný rodinný zážitek“.

Od rána se běhalo v různých kategoriích, dle pořadatelů běželo více než 200 dětí. Je dobře, že se tolik lidí rozhodlo společně si zaběhat v tak krásném sobotním dnu.

Fotogalerie: https://sychrov2.rajce.idnes.cz/1.10.16-rodinny-beh/

J. Ševčíková