LYŽAŘSKÉ A SNB KURZY

Aktuální informace od poskytující agentury k lyžařskému kurzu pro 1. stupeň na Bílé:

Vážení rodiče,

s politováním Vám musíme oznámit, že se naplnily naše obavy a vzhledem k nelepšící se epidemiologické situaci jsme nuceni zrušit výjezdový lyžařský kurz "Lyžujeme se sluníčkem" pro rok 2021. Vzhledem k tomu, že kurz musel být zrušen z důvodů vládních opatření, dle Všeobecných podmínek Vám náleží vrácení 80% z uhrazené platby za kurz (včetně půjčovného).

Projekt výjezdových a pobytových lyžařských kurzů "Lyžujeme se sluníčkem" je v ČR ojedinělý. Díky příznivé poloze RESORTU BÍLÁ | BESKYDY jednak dostupností a klimatickými podmínkami, umožňuje malým lyžařům rychlý a bezpečný dojezd a lyžování od začátku prosince až do konce března.

Dostatek sněhu po celou zimní sezónu zajišťujeme technickým zasněžováním. Každoročně investujeme velkou částku do nových technologií, inovujeme stávající technologie pro zasněžování a další vybavení lyžařské školy a půjčovny.

S přípravou organizace kurzů začíná náš tým již s ročním předstihem (komunikace se školami, tvorba harmonogramu, nábor a školení instruktorů, zajištění dopravy atd.) Bez těchto činností by kurzy nemohly být realizovány.

Výše uvedené činnosti pro nás znamenají nemalé náklady, aniž by ještě kurzy vůbec začaly.

Protože si velmi vážíme dlouhodobé spolupráce s Vaší školní organizací a Vás, ať už stávající nebo budoucí stálé klienty, rozhodli jsme se k dorovnání vrácené platby a to formou Dárkového poukazu.

Odhlášení z kurzu jsme provedli v přihlašovacím systému centrálně. Na Váš e-mail jste již obdrželi informaci o zrušení termínu. Klikněte na " Zažádat o vrácení přeplatku" a vyberte si kompenzaci za kurz.

Na základě podnětů z řad rodičů jsme připravili 2 varianty čerpání kompenzace za neuskutečněný kurz:

• Dárkový poukaz na privátní trénink v hodnotě 2 480,-

Jedná se o 4 hod privátního tréninku lyžování nebo snowboardingu. Typ tréninku (lyže, snb) si můžete vybrat nezávisle na informaci uvedenou v přihlášce na kurz. Poukaz zahrnuje i půjčovné vybavení. Rezervace termínu proveďte telefonicky 725 222 111. Platnost poukazu je od 24.2.2021 do 23.12.2021.

• Vrácení 80% zaplacené platby na Váš účet + kompenzace Dárkový poukaz v hodnotě 790,- na celodenní vstup do Letního parku pro 2 děti + 2 doprovod.

Děkujeme za přízeň a budeme se těšit na setkání s Vámi v létě nebo v zimě v RESORTU BÍLÁ | BESKYDY.

Za celý tým SUN Outdoor, spolek

--S pozdravem,
Broňa Ondračková

1. STUPEŇ (1. - 5. ročník)

• termín: 22.-26.2.2021 - odpoledne
  • místo: Bílá - dojížděcí, odpolední (žáci absolvují tři vyučovací hodiny ve škole, pak oběd a odjezd směr Bílá, zde lyžařská výuka pod vedením profesionálních instruktorů 2,5 h, poté návrat ke škole - cca v 17:00). Podrobnější harmonogram bude k dispozici týden před "lyžáčkem".
  • Cena: 2440,- / žák / kurz
  • Půjčovné: 490,- / žák / kurz

Přihlášení na lyžařský kurz probíhá výhradně přes webový formulář pořádající agentury Sunoutdoor  V případě zásadních problémů s přihlášením volejte Broňu Ondračkovou:

Email: ondrackova@nabile.cz

Zimní akce 2020-21 / Půl-denní výjezdový lyžařský/ snb kurz

2. STUPEŇ (přednostně 7. ročník)

Pobytový lyžařský kurz.