"HODINA POHYBU NAVÍC"

Národní ústav pro vzdělávání vybral naši školu v loňském roce k realizaci pokusného ověřování Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR s názvem "Hodina pohybu navíc". Tento program je založen na sportovních hrách, které v sobě snoubí hravost, kolektivnost, komunikaci, spolupráci, respekt a disciplínu (fotbal, volejbal, basketbal, házená, ragby, aj.).

Do tohoto ověřování mohou být zařazeni žáci navštěvující školní družinu ( 1-3. ročník). Účast na programu je pro žáky zdarma a je zavazující po celý školní rok. Z každého ročníku může být přihlášeno maximálně 20 dětí. Pro každý ročník bude vyhrazen jeden den a čas, ve kterých bude "Hodina pohybu navíc" probíhat pravidelně po celý školní rok.

Žáci, kteří se programu zúčastní, si s sebou budou brát cvičební úbor (triko, kraťasy-tepláky, tenisky!!)