Vyhodnocení Nakresli rally!

13.04.2016 15:00

Dne 12. dubna 2016 se u příležitosti konání 35. ročníku Valašské rally 2016, která se uskuteční ve dnech 15. – 16. dubna 2016 v okolí Valašského Meziříčí a Kopřivnice, konalo slavnostní vyhlášení výsledků výtvarné soutěže "Nakresli rally!" kterou již tradičně vyhlásil pořadatel „Valašky“ JT Rally Team Vsetín ve spolupráci se ZŠ Vsetín, Sychrov 97 a Muzeem regionu Valašsko p. o., za podpory: AutoMotoKlubu Rallye Sport – Vsetín, společností Rocksteel Šenov u Nového Jičína a Svarmetal Skotnice a redakce Valašského deníku.

Akce proběhla ve velmi atraktivním duchu… za přítomnosti jezdce rally pana Martina Vlčka a jeho spolujezdkyně slečny Žákové, kteří kromě toho, že dětem předali tašky se skvělými cenami, jim také ukázali své závodní auto. Předávání ocenění se také zúčastnil pan Tomaštík, který poskytl vítězům další nádherné ceny (koloběžky, stavebnice lega atd..).

Na úvod programu děti přečetly pár sloganů na podporu Valašské rally. Byli to hosté a účastníci akce, kteří na svých sedadlech nalezli výzvu - zapojit se, a spolupodílet se na programu. A povedlo se!

Pak přítomné potěšily žákyně školní družiny ZŠ Sychrov s paní vychovatelkou Matute, které si připravily veselý program o autíčkách.

No a pak už se rozdávaly ceny! (ocenění dole)

Na závěr si všichni mohli zblízka prohlédnout závodní auto pana Vlčka a někteří si v něm i „poseděli“. Byl to skvělý zážitek!

Těšíme se na příští rok a Valašské rally přejeme hodně úspěchů a žádné nehody!

Fotogalerie: http://sychrov2.rajce.idnes.cz/12.4.16-nakresli-rally-vyhodnoceni

Fotografie od fotografů: Dušan Póč, Anna Ševčíková

Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže konané u příležitosti 35. ročníku Valašské rally, kterou pořádá JT Rally Team Vsetín, ve spolupráci se Základní školou Vsetín, Sychrov 97 a Muzeem regionu Valašsko p. o., akci podporuje organizátor Valašské rally 2016 AutoMotoKlubu Rallye Sport – Vsetín, společnost Rocksteel Šenov u Nového Jičína a Svarmetal Skotnice a  redakce Valašského deníku.

Kategorie mateřské školy:

1.místo: Aneta Karaszová, MŠ Bařiny, Štramberk

2.místo: Matěj Škabraha, MŠ Na Kopečku, Vsetín

3.místo: Ema Molková, MŠ Kobzáňova, Vsetín

Ceny žákovské poroty ZŠ Sychrov: Viliam Chemij, MŠ Bařiny, Štramberk, Dominik Janíček, MŠ Na Kopečku Vsetín

Kategorie mladší žáci základních škol:

1.místo: Kamila Syptáková, 2.A, ZŠ Vsetín, Sychrov 97

2.místo: Kevin Kandráč, MŠ, ZŠ a PŠ Vsetín,

3.místo: Zuzana Rovenská, Výtvarný kroužek při ŠD ZŠ Vsetín, Sychrov

Kategorie starší žáci ZŠ a žáci SŠ:

1.místo: Denis Palát, Branky

2.místo: Radek Matůš, SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín

3.místo: Veronika Štěpánová, 9.A, ZŠ Vsetín, Sychrov 97

Kategorie kolektivy (bez uvedení pořadí):

Kolektiv Školní družiny ZŠ Žerotínova, Valašské Meziříčí

Kolektiv Školní družiny při ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí

Kolektiv MŠ a ZŠ Choryně, 1. a 2. ročník, společná práce

A ještě pár sloganů:

Valašská rally je hit!

Pojdme ji nakreslit

A pak jí zfandit!

Červená stůj, zelená jeď!

A nikoho nepřejeď.

Jezdit můžeš jako drak

jen při rally je to tak,

a nikdy naopak!

S Tomaštíkem jezdím rád,

když chci rally vyhrávat!

J. Ševčíková