pozvánka na Den Země 22.4.2016 do parku

16.04.2016 17:25

Dne 22. 4. 2016 (pátek) se v parku (v Panské zahradě) koná tradiční Den Země.

Naše škola se zde pravidelně představuje se svými aktivitami v oblasti EVVO a přírodních věd. Podílíme se na soutěžích a ukázkách pro MŠ a ostatní ZŠ. Akci tradičně zaštiťují žáci 9. ročníku a bude tomu tak i letos.

Akce je otevřena veřejnosti. I Vy můžete vidět naše šikovné žáky "v akci". Začínáme v 9.00 hod. v Panské zahradě. A kromě nás tam bude spoustu věcí k vidění i prožití. Více zde !

Hlavní část akce probíhá dopoledne, ale pro veřejnost je akce otevřena i odpoledne. Plakát akce zde !

Sraz našich žáků 9.A je v 8.00 ve škole, ukončení akce po 12:30 hod., rozchod v parku. Školní oběd si žáci buď sami odhlásí či si na oběd zajdou po akci samostatně. Doprovod na akci: J. Ševčíková

UPOZORŇUJEME, že žákům bude umožněn samostatný pohyb (rozchod) v parku i okolí, samozřejmě budou poučeni o bezpečnosti.

Žáci si berou vhodný oděv a obuv, svačinu a nápoje. Akce se koná za každého počasí.

Na akci představíme výstupy, publikace, pracovní výukové materiály, které vznikaly v rámci  projektu: Poznáváme přírodu společně, který byl finančně podpořen Zlínským krajem : PF04/15-023. DĚKUJEME!!

J. Ševčíková