Exkurze-výlet-5. a 6. května Semetín

01.05.2014 08:10

Vážení rodiče,

pro žáky 6.A je ve dnech 5.-6. května 2014 připraven vzdělávací-výukový  pobyt na terénním středisku Hájenka na Novém světe v Semetíně (středisko Alceda). Pobyt je součástí výuky.

Cena dvoudenního pobytu (1 noc) je cca 700,-Kč (může se změnit dle počtu dětí), v ceně je ubytování, program s odbornými lektory, strava 5x denně (oběd po oba dny), pitný režim.

Děti si berou: sportovní oděv, obuv, vlastní spacák (teplou deku), hygienické potřeby, oděv na spánek, pláštěnku (deštník), přezůvky. Mobilní telefony a další vybavení jen na vlastní zodpovědnost a riziko (na Hájence je slabý signál).

Strava: prosím o sdělení jakýchkoliv problémů se stravou dětí, speciální diety (

Zdravotní stav: prosím o upozornění na alergie či užívání léků atd.

Odjezd ráno 5.5.2014- MHD–8.10hod. z náměstí, sraz v 8:00 hod. na místě u zastávky MHD ( 8.32 budeme na konečné v Semetíně).

Návrat po obědě 6.5.2014  –MHD v 13:08 hod. ze Semetína, ve 13.27 hod. příjezd na náměstí a rozchod.

Při jakýchkoliv nejasnostech mne neváhejte kontaktovat, prosím v pracovní dny v době do 16.00 hod.

Platbu možno rozložit po osobní dohodě do splátek (i do doby po akci).

Bližší informace podám na třídních schůzkách 24. 4. 2014 (společná schůzka 6.A v 17.00 hod.v učebně 6.A, individuální konzultace u jiných vyučujících už od 15.00 hod, do 18.00 hod.).

Pro děti půjde jistě o silný zážitek, mnozí stráví poprvé noc s kolektivem vrstevníků, bez rodičů. Dozor je zajištěn odbornými pedagogy po celou dobu pobytu. Předpokládáme, že děti budou schopny respektovat základní pravidla, a pokyny učitelů, je zcela nepřípustné, aby si braly na pobyt  cigarety, alkohol či jiné návykové látky, nože, zapalovače, zápalky atd. Nedoporučují se ani nápoje typu cola či jiné povzbuzující nápoje. V případě zjištění těchto předmětů bude žák z programu vyloučen, ale věřím, že tato situace nenastane.  Prosím o vyplnění návratky do 7.4.2014.

(upozorňuji také, že 1.5. je státní svátek, 2.5. ředitelské volno a 8.5. opět státní svátek a 9.5.ředitelské volno)

Cestovné na MHD- 6,-Kč/jedna cesta!!!